Найкращий двірник Львова розповів про свою першу подорож Європою

20 червня 2018

Мирослав Новоставський, який цьогоріч став найкращим двірником Львова, повернувся із подорожі Європою. Про це 20 червня інформує «Гаряча лінія міста», де проводився конкурс із вибору найкращого двірника.

У подорож, яка тривала з 15 до 18 червня, Мирослав Новоставський поїхав разом із своєю дружиною Анною. Разом вони вперше поїхали за кордон та відвідали Прагу, Краків, Відень і Будапешт. Найкращому двірнику міста найбільше сподобалось у Відні. Львів’янам запам’ятались бювети з безкоштовно питною водою, що встановлені на вулицях Відня. Під час подорожі Мирослав Новоставський також відсвяткував своє 61-річчя.

Фото з євротуру, які Мирослав Новоставський надав «Гарячій лінії міста»

«Я навіть уявити не міг, що так буде. Все життя заклопотаний, в нервах, для дітей стараєшся, а під час такої подорожі забуваєш про все: емоції піднімаються, людина молодіє, здоров`я зміцнюється. Хороші враження – це і є здоров`я», – поділився враженнями львів’янин.

Окрім Мирослава Новоставського, у цьогорічному конкурсі на обрання найкращого двірника міста нагородили подяками, грошовими винагородами у розмірі посадових окладів та сертифікатами на подорож у Кам’янець–Подільський 5 двірників, які набрали найбільшу кількість голосів у конкурсі. Йдеться про Галину Височанську (двірничка ЛКП «Рясне-403»), Михайла Новікова (ЛКП «Управитель»), Любов Залипську (ЛКП «Княже місто»), Надію Лабіш («Старий Сихів»), Анну Дудку (ЛКП «Богданівка»).

Загалом на конкурс мешканці подали кандидатури майже 120 двірників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Шевченківському гаю у Львові відбулось ювілейне Свято пампуха
Нічого святого у купаннях на Водохреще нема
Луцький підприємець подав позов проти гурту «Антитіла» на мільйон гривень
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ