У МВС України заперечують інформацію ЗМІ про конфлікт, який начебто мав місце в аеропорту Франкфурта (Німеччина) за участі міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка.
Як повідомили УНІАН у Департаменті зв’язків з громадськістю МВС України, 4 травня делегація Міністерства внутрішніх справ України запізнилась у транзитній зоні аеропорту Франкфурта на літак німецької авіакомпанії "Люфтганза", представники якої відмовились брати на борт українську делегацію.
Через непорозуміння члени делегації прийняли рішення летіти наступним літаком, але "ніяких наручників, ніякого нетверезого конфлікту, як стверджують окремі ЗМІ, не було".
Також у ДЗГ МВС зауважили, що через цей прикрий інцидент не було порушено порядок офіційних зустрічей у Сеулі, куди прямувала українська делегація.
Як підкреслили в ДЗГ, станом на вчорашній день міністр Ю.Луценко провів зустріч з прем’єр-міністром Республіки Корея, а також з міністром громадської адміністрації та безпеки цієї країни, під час якої було підписано спільну заяву про співпрацю з протидії незаконній міграції та про співпрацю при підготовці до Євро-2012 - з огляду на те, що Республіка Корея має значний досвід у цій сфері, оскільки у 2002 році приймала на своїй території Чемпіонат світу з футболу.
Як інформує ІМК з посиланням на німецьке видання Bild, у минулий вікенд в Німеччині в аеропорту Франкфурта поліція затримала українського міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
За твердженням німецьких правоохоронних органів, рейс з Франкфурта на Сеул був затриманий через присутність на борту пасажирів, які були добряче напідпитку.
Капітан судна відмовився злітати з таким "контингентом", у відповідь на що пасажир, як пише німецька преса, "образився, почав кричати і кидатися мобільним".
Капітан судна викликав поліцію, вказавши, що бешкетник стверджує, що він - міністр внутрішніх справ України.
Поліція затримала захмелілих пасажирів. При цьому 19-річний син міністра Олександр чинив поліції опір, за що був закутий в наручники.
Інформація про інцидент з'явилася в Україні ще 4 травня, проте, не маючи підтверджень, ЗМІ не наважувалися публікувати убивчий для міністра матеріал, пише ІМК.
"Змова мовчання" пояснюється, за словами німецьких журналістів, домовленістю з німецькими посадовими особами, що пообіцяли не поширювати інформацію про поведінку українського міністра.