Німеччина стала новим чемпіоном світу з футболу

08:32, 14 липня 2014

Збірна Німеччини на останніх хвилинах екстратайму зуміла здобути перемогу у фінальному матчі проти команди Аргентини. Єдиний гол у виконанні Маріо Гьотце приніс німцям омріяний Кубок світу.

Першими почали атакувати гравці бундестім, однак аргентинці зуміли не лише зупинити німецьку машину біля своїх воріт, а й піти у контратаку.

Найяскравіший гольовий шанс на 30 хвилині втратив Гонсало Ігуаїн, який таки забив у ворота німецької збірної, щоправда, з офсайду. Боковий суддя безпомилково зафіксував порушення і рахунок на табло залишився сухим.

У другому таймі суперники показували абсолютно рівний футбол. Кілька разів близьким до голу був Ліонель Мессі, який застосовував усі свої можливі дриблерські таланти, які, однак, не зуміли пробити стіну німецької оборони. Суперникам не вдалося визначити переможця в основний час, тому гра перейшла в овертайм.

Ближче до закінчення екстратайму усі вже готувалися до серії пенальті, коли на блискавичній контратаці у штрафний аргентинців пробрався Маріо Гьотце, який повз Серхіо Ромеро пробив у ворота аргентинців - 1:0.

Таким чином збірна Німеччини вчетверте у своїй історії стає чемпіоном світу з футболу.