Німеччина заледве долає збірну Алжиру і проходить в 1/4 фіналу

01:33, 1 липня 2014

На початку першого тайму німецькі футболісти виглядали дещо незібрано: німці дивували усіх неточними пасами і слабкими атаками. Гравці Алжиру навіть змогли забити у ворота Бундестіма, щоправда, з офсайду. Кілька разів воротар збірної Німеччини, Мануель Нойер, покидав межі штрафного, аби відбити атаки суперника.

Здавалося, що оборона німецької збірної щоразу більше просідає, також у німців хоча й було більше ударів у створ, проте були проблеми із реалізацією. Збірна Алжиру навпаки ж - від матчу до матчу африканці показували все кращу гру.

У другому таймі німецька збірна володіла очевидною перевагою, однак обіграти оборону алжирців було непросто. Німців було важко впізнати: зазвичай швидкі і точні гравці Бундестіма під час цієї гри виглядали зовсім іншою командою.

На останніх хвилинах матчу суперники показували насичену і швидку гру, обмінюючись складними атаками. На диво неточним був сьогодні Томас Мюллер, який кілька разів, пробиваючи в створ, не вцілив у ворота.

Суперникам не вдалося визначити переможця в основний час, тому гра продовжилася в овертаймі. Уже на перших хвилинах додаткового часу забиває збірна Німеччина: після передачі з лівого флангу від Мюллера у ворота Алжиру забиває Шюрле - 1:0.

Здавалося, що фінальну крапку у цьому безкінечному поєдинку поставив Месут Озіл, який на останніх хвилинах зустрічі забиває другий гол у ворота Алжиру - 2:0. Однак вже менш, ніж за хвилину, Алжир відповідає - забиває герой попередніх матчів Алжиру Іслам Слімані.

У чвертьфіналі збірна Німеччини зустрінеться зі збірною Франції.