Німецький «Вердер» здобув п'яту перемогу поспіль під керівництвом українця Віктора Скрипника

19:40, 14 лютого 2015

Український тренер Віктор Скрипник не припиняє дивувати вболівальників Бундесліги. У сьогоднішньому матчі бременський клуб під керівництвом наставника з України здобув п'яту перемогу поспіль.

У домашньому матчі «Вердер» переміг «Аубсбург» з рахунком 3:2. Підопічні Віктор Скрипника вже у першому таймі забили переможні три голи і пропустили один. У другій половині зустрічі гості, які відзначились другим голом на 79 хвилині, не зуміли відібрати перемогу у «музикантів». Таким чином «Вердер» продовжує виграшну серію з п'яти матчів.

Нагадаємо, Віктор Скрипник очолив німецький клуб «Вердер», який виступає у Бундеслізі, наприкінці жовтня 2014 року. Раніше фахівець працював з молодіжною командою бременського клубу.

Українець став біля керма команди, яка перебувала на межі вильоту із Бундесліги. Наразі «Вердер» займає 8 позицію у турнірній таблиці вищого дивізіону Німеччини.