Народний депутат Геннадій Москаль вважає, що німецькі поліцейські 4 травня в аеропорту Франкфурту просто не зрозуміли гумору міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Про це він заявив в інтерв'ю ForUm’y.
"Давайте до цього віднесемося з гумором. Це ж якраз був день звільнення Франкфурта-на-Майні. Може, Луценко відзначив таке велике свято і для німецького, і для українського народу. Можливо, він з ними жартував. Жартувати він любить - що є, то є. У компанії завжди поводиться з гумором, може анекдоти розповідати. Це знають усі", - сказав нардеп і додав, що, на його думку, міністр не міг влаштувати в аеропорту скандал.
Москаль зазначив, що в Європі "з гумором проблематично". "Там поліцейські гумору не розуміють. Крім того, для них кухоль пива вважається смертельною дозою", - підкреслив він.
Політик зізнався, що поки не спілкувався з Луценком, а знає про те, що трапилося, з українських і зарубіжних ЗМІ.
За словами парламентарія, міністр їхав закордон обстежувати сина, якому в Україні не змогли поставити точний діагноз. Москаль сумнівається, що Луценко "їхав з сином напідпитку".
На його думку, скандал "роздули" через посаду глави МВС України. "Якби він був слюсарем Луценком заводу "Більшовик", про це ніхто б не дізнався, і ніхто б на нього не звернув увагу", - запевнив нардеп.
Нагадаємо, у минулий вікенд в Німеччині в аеропорту Франкфурта поліція затримала українського міністра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це, як пише ІМК, повідомляє німецьке видання Bild.
За твердженням німецьких правоохоронних органів, рейс з Франкфурта на Сеул був затриманий через присутність на борту пасажирів, які були добряче напідпитку.
Капітан судна відмовився злітати з таким "контингентом", у відповідь на що пасажир, як пише німецька преса, "образився, почав кричати і кидатися мобільним".
Капітан судна викликав поліцію, вказавши, що бешкетник стверджує, що він - міністр внутрішніх справ України.
Поліція затримала захмелілих пасажирів. При цьому 19-річний син міністра Олександр чинив поліції опір, за що був закутий в наручники.
Інформація про інцидент з'явилася в Україні ще 4 травня, проте, не маючи підтверджень, ЗМІ не наважувалися публікувати убивчий для міністра матеріал, пише ІМК.
"Змова мовчання" пояснюється, за словами німецьких журналістів, домовленістю з німецькими посадовими особами, що пообіцяли не поширювати інформацію про поведінку українського міністра.