Ніякої ейфорії немає, – Блохін

21:55, 13 червня 2012

Головний тренер національної збірної України Олег Блохін був невдоволений грою команди в останні 10 хвилин матчу зі Швецією.

Про це він сказав на відкритому тренуванні збірної 13 червня.

"Після гри зі шведами я завіз команду на базу. У когось були відновлюючі процедури, у когось - робота, але потім я хлопців відпустив. На базі команда знову зібралася сьогодні з ранку. Провели медобстеження. В усіх хлопців нормальний стан.

Що стосується психології, то буквально зараз був розбір нашого матчу зі Швецією. Не сказав би, що це була упереджена розмова. Так що ніякої ейфорії немає. Останні 10 хвилин в матчі зі Швецією могли звести нанівець ту роботу, яку команда виконувала 80 хвилин.

Позначилася нестача часу на те, щоб попрацювати з хлопцями відносно деяких моментів. Ну і, звичайно, вплинуло те, що команда грала вже на втомі, і те, що 70 тисяч глядачів гнали хлопців вперед.

Є дрібні проблеми, але, думаю, що до гри з Францією усі наші футболісти будуть готові", - цитує Блохіна Чемпіон.

Нагадаємо, збірна України розпочала домашній чемпіонат Європи з футболу 2012 року з перемоги над командою Швеції з рахунком 2:1.