Нова політична сила представила себе у Львові

У місті з’явилися білборди молодої політичної сили — Української Галицької Партії. З площин львів'яни можуть ознайомитися з основною особливістю партії — орієнтацією на місцеві проблеми.

09:00, 7 серпня 2015

«Будуємо Україну — починаємо з Галичини!» — таким слоганом партійці вирішили познайомитися з мешканцями Львова. Як повідомляє прес-служба Української Галицької Партії, у партії були дискусії щодо розміщення білбордів, проте вирішили, що це таки потрібно робити — адже лише так можна привести до влади нових людей.

«З досвіду знаю, що старання сотні активістів іноді дорівнюють рішенню однієї посадової особи — чи то депутата, чи то чиновника. Тому сьогодні важливо, аби чесні молоді люди були у владі. Перш за все, треба розуміти, що депутат міської ради представляє інтереси тисяч людей, і тут, у місті – це не політика, а господарка. Треба бути готовим до важкої роботи. Але хто, як не ми — молоді та натхненні — маємо це робити?», прокоментувала громадська активістка, член Української Галицької Партії Наталя Піпа.

До речі, львів'яни таки хочуть мати власну партію. Такі цифри показали результати соціологічного дослідження агенції «Фама». Майже 95 % львів'ян вважають себе галичанами, а 62% з них вважають, що місцеві проблеми може ефективно вирішувати лише місцева партія.

Цьогоріч Українська Галицька Партія візьме участь у виборах до міської ради вперше. Нагадаємо, обирати нових депутатів львів'яни будуть уже 25 жовтня.

Довідка

Дослідження проводилося методом «facetoface» інтерв’ю у травні 2015 року соціологічною агенцією «Фама». Загалом було опитано 1000 мешканців Львівської області (в тому числі 400 львів’ян), віком від 18 років. Застосовувалася багатоступенева пропорційна стратифікаційна вибірка з квотою на останньому щаблі. Похибка репрезентативності вибірки по Львівській обл. з довірчою ймовірністю 0,954: не перевищує 3,1% для показників, близьких до 50%; не перевищує 2,7% для показників, близьких до 25% або 75%; не перевищує 1,9% для показників, близьких до 10% або 90%; не перевищує 1,4% для показників, близьких до 5% або 95%; не перевищує 0,6% для показників, близьких до 1% або 99%.