Новий сезон Прем'єр-ліги стартує з перемоги «Дніпра»

20:56, 25 липня 2014

Команда Мирона Маркевича здобуває першу у новому сезоні перемогу, обігравши на «Арені Львів» донецький «Металург» із рахунком 2:0.

У першому таймі гра виглядала доволі рівною: суперники не поспішали зайняти перевагу, демонструючи доволі обережний футбол. «Металургу» рідко вдавалося обійти захист дніпрян, хоча й останні теж припускалися помилок. На перерву команди пішли із сухим рахунком на табло.

У другій половині зустрічі гра значно пожвавішала і гравці почали більше відзначатись в атаках. Уже на 64 хвилині забиває Євген Коноплянка, а на 71 хвилині рахунок подвоює Матеус.

Програючи 2:0, донеччани грали на останніх силах і не змогли знайти вірного шляху до воріт «Дніпра», залишивши ворота Дениса Бойка сухими.