Одного з лідерів російської мафії затримали в Іспанії з фальшивими українськими документами

5 серпня

В іспанській Марбельї поліція затримала одного з лідерів російської мафії. Влада вважає його «третьою людиною» в ієрархії російського злочинного світу в Іспанії Про це повідомляє місцевий сайт Sur.

Всього затримано трьох кримінальних авторитетів. Їхні імена правоохоронці не назвали. Всім їм висунуті звинувачення в підготовці вбивства, підробці документів та участі в злочинній організації.

За даними поліції, зловмисники мали намір обговорити вбивство члена одного з конкуруючих злочинних кланів. Таким чином вони хотіли продемонструвати свою силу.

Один зі зловмисників потрапив в поле зору правоохоронних органів, коли перебував у Литві та намагався отримати контроль над ситуацією в Іспанії після арешту в цій країні 129 членів російської мафії. За даними поліції, він віддавав накази і виступав арбітром між угрупованнями, що ділили вплив.

Ще двоє учасників «сходки» були, за даними поліції, вихідцями з Грузії. При них були виявлені підроблені польські та українські документи.

Під час спостереження поліцейські виявили велику кількість квартир і готельних номерів, які використовували злочинці. У них провели обшуки.

Зазначимо, що наприкінці 2015 року влада Іспанії висунула звинувачення проти 26 росіян, яких вважають причетними до діяльності тамбовського ОЗУ й відмивання грошей на території королівства. За версією іспанської прокуратури, члени тамбовського ОЗУ і пов'язані з ними особи створили в Іспанії мережу фіктивних підприємств, на які оформлялася нерухомість, куплена на злочинні гроші з Росії.

У 2018 році іспанська поліція провела операцію Kus, під час якої було затримано більше ста причетних до російської мафії. Більшість з них виявилися уродженцями Грузії та Вірменії, що діяли в різних районах Іспанії та Франції. В операції брали участь зокрема й співробітники Інтерполу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Верховна Рада підтримала поправки до Конституції щодо євроатлантичного курсу України
Львівська міськрада погодила договір про створення LEM Station на території старого депо
Медики назвали заклади, в яких мешканці Львівщини інфікувалися гепатитами В і С
До акції «Велосипедом на роботу» долучилася понад сотня львів'ян
Wizz Air вдвічі збільшить частоту виконання рейсів зі Львова до Гданська
Головні новини Львова за 19 вересня
Львівська облрада заборонила російськомовну музику на території області
Львівська філармонія остаточно отримала національний статус
Пряма кулачна демократія
Угорці матимуть на Закарпатті власний телеканал