Уряд Криму забрав у Коломойського чотири готелі

14:31, 24 вересня 2014

Парламент Криму прийняв у власність республіки ще 4 об’єкти нерухомості, які належали губернатору Дніпропетровської області Ігореві Коломойському. Вони доповнюють список з 82 об'єктів раніше націоналізованого майна Коломойського у Республіці Крим.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомила, призначена окупаційним урядом Криму, головний прокурор республіки Наталія Поклонська.

«24 вересня 2014 року парламент Криму  прийняв у власність ще 3 пансіонати і готель, які належали різним бізнес-структурам, що мають стосунок до губернатора Дніпропетровської області, власника «Приватбанку» – українського олігарха Ігоря Коломойського», - написала Поклонська.

З її слів, вся нерухомість знаходиться у місті Ялта, і мова про пансіонати «Енергетик», «Массандра», «Кастропіль», та готель «Крим».

Фасад пансіонату «Кастропіль», м. Ялта

Пансіонат «Массандра», м.Ялта

Пансіонат «Енергетик», м. Ялта

«Тепер ці об’єкти націоналізовані і включені до списку раніше націоналізованої власності. У повний список націоналізованої власності Ігор Коломойського на території Республіки Крим входить понад 100 різних об’єктів», – написала прокурор Криму.

Зауважимо, що відповідно до історії виправлень згаданого допису Наталі Поклонської у Facebook , з остаточного варіанту тексту зникло речення про те, що націоналізовані об’єкти нерухомості, які нібито належать Коломойському, буде передано на торги.

«Тепер ці об’єкти націоналізовані і включені до списку раніше націоналізованої власності, яка буде передана на торги», – йшлося у попередньому варіанті повідомлення.

Нагадаємо, 3 вересня Держрада Криму ухвалила рішення про націоналізацію майна, яке так чи інакше належить структурам Коломойського. У список майна увійшли 82 об'єкта, зокрема, санаторій «Форос». До списку увійшли також земельні діялнки в селищі Форос загальною площею більше 65 гектарів.

За рішенням Ради міністрів Криму, майно мали виставити на торги, а кошти від продажу об'єктів мали піти на компенсацію вкладникам «ПриватБанку», які не потрапляють під відшкодування (вклади яких були вище 700 тис. рублів).