Синютка урочисто відкрив у Львові корпункт телеканалу колишнього «регіонала»

30 серпня

Голова Львівської ОДА Олег Синютка взяв участь у відкритті корпункту телеканалу «Прямий» у Львові. Церемонія відкриття під час святкувань Дня незалежності України полягала у перерізанні стрічки перед пам'ятником Тарасові Шевченку. Ще одним учасником церемонії відкриття став телеведучий «Прямого» каналу Матвій Ганапольський, а його діалог з Синюткою можна розбирати на цитати.

Під час спілкування Ганапольський неправильно назвав прізвище голови ЛОДА – «Синюк», хоча сам Синютка на це ніяк не відреагував. Згодом з тією ж помилкою прізвище посадовця вказали в титрах. Також ведучий декілька разів назвав голову ЛОДА «губернатором».

«Ми домовилися, що міцним потиском руки будемо символізувати роботу найкращого, найправдивішого і найперспективнішого каналу України. Успіхів у Львові!», – побажав Олег Синютка. Після цього голова ЛОДА та телеведучий перерізали символічну стрічку між двома стовпчиками перед пам'ятником Шевченку.

Втім, діалог Ганапольського з Синюткою краще подивитися на відео.

ZAXID.NET вдалося дізнатися, що після урочистого відкриття корпункт телеканалу так і не запрацював.

Телеканал «Прямий» належить кіпрській компанії Parlimo Trading Limited колишнього депутата від «Партії Регіонів» Володимира Макеєнка і ще одній кіпрській структурі – Сenterano Trading Limited. Водночас у політичних та медійних колах побутує версія про наближеність «Прямого» до оточення Петра Порошенка і контроль над телеканалом з Адміністрації Президента України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів