Синютка урочисто відкрив у Львові корпункт телеканалу колишнього «регіонала»

30 серпня

Голова Львівської ОДА Олег Синютка взяв участь у відкритті корпункту телеканалу «Прямий» у Львові. Церемонія відкриття під час святкувань Дня незалежності України полягала у перерізанні стрічки перед пам'ятником Тарасові Шевченку. Ще одним учасником церемонії відкриття став телеведучий «Прямого» каналу Матвій Ганапольський, а його діалог з Синюткою можна розбирати на цитати.

Під час спілкування Ганапольський неправильно назвав прізвище голови ЛОДА – «Синюк», хоча сам Синютка на це ніяк не відреагував. Згодом з тією ж помилкою прізвище посадовця вказали в титрах. Також ведучий декілька разів назвав голову ЛОДА «губернатором».

«Ми домовилися, що міцним потиском руки будемо символізувати роботу найкращого, найправдивішого і найперспективнішого каналу України. Успіхів у Львові!», – побажав Олег Синютка. Після цього голова ЛОДА та телеведучий перерізали символічну стрічку між двома стовпчиками перед пам'ятником Шевченку.

Втім, діалог Ганапольського з Синюткою краще подивитися на відео.

ZAXID.NET вдалося дізнатися, що після урочистого відкриття корпункт телеканалу так і не запрацював.

Телеканал «Прямий» належить кіпрській компанії Parlimo Trading Limited колишнього депутата від «Партії Регіонів» Володимира Макеєнка і ще одній кіпрській структурі – Сenterano Trading Limited. Водночас у політичних та медійних колах побутує версія про наближеність «Прямого» до оточення Петра Порошенка і контроль над телеканалом з Адміністрації Президента України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України