Олена Підгрушна фінішувала у топ-10 спринтерської гонки в Ханти-Мансійську

16:21, 17 березня 2016

Українська біатлоністка Олена Підгрушна прийшла до фінішу сьомою під час спринтерської гонки у рамках дев'ятого етапу Кубка світу у російському Ханти-Мансійську.

Українка зуміла закрити усі мішені на двох вогеневих рубежах без промахів, але не змогла конкурувати швидкістю за призові місця. Однак високий результат у спринтерській гонці дозволив Олені Підгрушній піднятися на одну позицію у загальному заліку - зараз українка займає 7 місце.

У свою чергу, Юлія Джима фінішувала 26-ою, Ірина Варвинець прийшла до фінішу 49-ою, а Яна Бондар - 58-ою. Валентина Семеренко не вийшла на старт гонки.

Переможницею гонки з одним промахом у пасиві стала фінська біатлоністка Кайса Макарайнен. Срібло гонки здобула чеська спортсменка Габріела Соукалова, а бронзу - норвежка Марте Олсбу.