Олена Підгрушна не змогла фінішувати у гонці переслідування в Обергофі

16:35, 7 січня 2017

Капітан збірної України з біатлону Олена Підгрушна не фінішувала у гонці переслідування під час четвертого етапу Кубку світу у німецькому Обергофі.

На третьому вогневому рубежі українська біатлоністка допустила три промахи і зійшла з дистанції. Олена Підгрушна розпочинала гонку на сьомій позиції.

Найкращий результат серед українок продемонструвала Юлія Джима, яка фінішувала на 15 місці, щоправда, не змогла відіграти жодної позиції у порівнянні зі стартом.

Двадцять позицій у гонці переслідування втратила Анастасія Меркушина, яка у спринті прийшла до фінішу на рекордному для себе 19 місці, а у гонці переслідування фінішувала лише 39-ою.

Ще одна українська біатлоністка, яка брала участь в гонці, Юлія Журавок посіла 47 місце.

Перемогу у гонці переслідування в Обергофі здобула француженка Марі Дорен-Абер. Срібло завоювала представниця Чехії Габріела Коукалова, а бронзу - фінська біатлоністка Кайса Макарайнен.

Нагадаємо, у чоловічій гонці переслідування в Обергофі український біатлоніст Артем Прима зумів відіграти 48 позицій і посів 9 місце.