Олена Підгрушна потрапила у квіткову церемонію під час мас-старту у Поклюці

16:10, 20 грудня 2015

Українська біатлоністка Олена Підгрушна фінішувала шостою під час мас-старту на третьому етапі Кубка світу у Поклюці, Словенія.

Переможницею гонки стала фінська спортсменка Кайса Макарайнен, друге місце посіла чеська біатлоністка Габріела Соукалова, а третє - росіянка Ольга Падчуфарова.

Результат Олени Підгрушної з одним промахом у пасиві став кращим серед чотирьох представниць української збірної, які брали участь у мас-старті.

Зокрема, Юлія Джима з одним промахом прийшла до фінішу 18-ою. Ольга Абрамова претендувала на потрапляння у топ-10, однак на останньому колі допустила чотири промахи і фінішувала 23-ою. Валентина Семеренко, маючи проблеми зі швидкістю і з точністю, посіла лише 29 місце.

За результатами трьох етапів Кубка світу кращий загальний рейтинг серед українок має Олена Підгрушна, яка зараз перебуває на 9 місці.