Олена Підгрушна потрапила у квіткову церемонію під час спринту в Антхольці

16:43, 21 січня 2016

Лідер української збірної Олена Підгрушна фінішувала п'ятою під час спринтерської гонки в рамках шостого етапу Кубка світу в Антхольц-Антерсельві.

Українська біатлоністка припустилася однієї помилки під час другого вогневого рубежу, однак зуміла у своєму фірмовому стилі блискавично пройти останнє коло гонки.

Переможницею у спринті несподівано стала росіянка Ольга Подчуфарова, яка до цього у своєму активі мала бронзу у мас-старті в Поклюці і перебувала на 11-ому місці у загальному рейтингу.

Другою до фінішу прибула італійка Доротея Вірер, яка допустилася одного промаху. Бронзу гонки також несподівано завоювала росіянка Єкатєріна Юрлова, найвищим особистим результатом якої у цьому сезоні було 14 місце в гонці переслідування у Хохфільцені. До слова, обидві російські біатлоністки прийшли до фінішу без промахів.

Лідерка загального заліку Габріела Соукалова прийшла до фінішу 9-ою, що стало найгіршим особистим показником чеської спортсменки у поточному сезоні.

Інші представниці збірної України продемонстрували такі результати: Юлія Джима - 15 місце, Валентина Семеренко - 21 місце, Ольга Абрамова - 36 місце, Ірина Варвинець - 38 місце і Наталка Бурдига - 58 місце.

Після спринту в Антхольці Олена Підгрушна покращила свої результати у загальному заліку, перемістившись із 8-го на 7-ме місце.