Олена Підгрушна та Юлія Джима потрапили у десятку гонки переслідування у Ханти-Мансійську

15:50, 19 березня 2016

Дві українські біатлоністки прийшли до фінішу у топ-10 спринтерської гонки, яка відбулась у рамках дев'ятого етапу Кубка світу у російському Ханти-Мансійську.

Зокрема, Олена Підгрушна, яка допустила два промахи під час роботи на третьому вогневому рубежі, фінішувала сьомою. У свою чергу, Юлія Джима закрила усі мішені без промахів і зайняла підсумкове 9 місце.

Інші українські біатлоністки, які брали участь в гонці, фінішували поза топ-40. Ірина Варвинець із двома промахами у пасиві посіла 41 місце, а Яна Бондар із шістьма промахами - 54 місце.

Переможницею гонки стала фінська біатлоністка Кайса Макарайнен, другою до фінішу прийшла француженка Марі Дорен Абер, а бронзу гонки завоювала італійка Доротея Вірер.

Нагадаємо, завтра, 20 березня, відбудуться останні гонки Кубка світу у цьому сезоні. О 13.55 стартує чоловічий мас-старт, а о 15.45 розпочнеться жіночий мас-старт. Гонки можна переглянути в ефірі телеканалу UA: Перший.