Олена Підгрушна виграла другу бронзу на етапі Кубка світу в Швеції

18:19, 5 грудня 2015

Під час першого етапу Кубка світу з біатлону у шведському Остерсунді українська біатлоністка Олена Підгрушна завоювала вже другу бронзову медаль. Цього разу українка фінішувала третьою у спринтерській гонці.

Що стосується інших українських біатлоністок, то Ольга Абрамова фінішувала сьомою, Юлія Джима – тринадцятою, Надія Бєлкіна – тридцятою, Валентина Семеренко – 68-ою, а Яна Бондар – 71-ою.

Раніше на етапі в Остерсунді Олена Підгрушна також посіла третє місце за результатами індивідуальної гонки. Таким чином в активі українки - два подіуми у новому сезоні.

Нагадаємо, що минулого сезону олімпійська чемпіонка і капітан збірної України вирішила зробити перерву. Олена Підгрушна працювала замісником міністра молоді та спорту. Однак навесні 2015-го біатлоністка потішила своїх численних шанувальників новиною про те, що повертається у великий біатлон.