Олігархи вирішили поповнити кишені після виборів новим податком, – Томенко

09:55, 20 листопада 2012

«Очевидно, влада та олігархи так багато витратили своїх заощаджень на виборчу кампанію, що вирішили поповнити і державну казну, і свої кишені за рахунок нового податку з громадян України», – вважає віце-спікер парламенту Микола Томенко.

Так він прокоментував законопроект про оподаткування операцій з іноземною валютою новим податком у 15%, інформує прес-служба політика.

Політик наголосив, що «якщо так далі піде, то незабаром треба очікувати податку з громадян, що не є членами Партії регіонів, чи, можливо, з тих громадян, хто не розмовляє регіональною мовою в Україні».

Микола Томенко підкреслив, що опозиція робитиме все, щоб прорахунки і непрофесіоналізм влади не покривалися новими податками українських громадян.