Опозиція продовжує блокувати трибуну парламенту, - Рибак

11:15, 4 квітня 2013

Сьогодні, 4 квітня, спікер парламенту Володимир Рибак під час зібрання депутатів Верховної ради України казав, що трибуну парламенту далі блокують опозиційні депутати. Вони вимагають розгляду трьох питань: вибори мера Києва, відміна пенсійної реформи та відставка уряду.

«Я їм сказав, що у ВР розглянули питання виборів у Києві і рішення прийнято. Друге питання щодо відміни пенсійної реформи. Ми поставили це питання, але воно не набрало достатньої кількості голосів», - сказав Володимир Рибак.

За  словами Рибака, третє питання можна розглянути в понеділок під час «години уряду».  «Уряд готовий відповідати на питання, але вам (опозиції – ред.) це нецікаво», - сказав він.

Зараз у малій сесійній залі відбуваються збори депутатів, куди прийшло 240 депутатів з фракції Партії регіонів, КПУ та позафракційні, які зібралися, аби обговорити, як парламент повинен працювати надалі.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Нагадаємо, сім комітетів Верховної Ради більшістю голосів проголосували за висловлення недовіри Кабінету Міністрів. Такі рішення були прийняті на засіданнях у середу ввечері.

3 квітня опозиційні фракції "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", "Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка" і "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" констатували безрезультатність переговорів між представниками фракцій та керівництвом парламенту із розблокування роботи Ради.

2 квітня депутати від "Батьківщини" заблокували президію парламенту після того, як Рада відмовилася призначити чергові вибори мера Києва й депутатів Київської міської ради на 2 червня.