Організатори ювілейного Форуму видавців у Львові оприлюднили ціни квитків та абонементів

6 серпня

Організатори 25-го Форуму видавців у Львові, що проходитиме 19-23 вересня, оприлюднили ціни на вхідні квитки та запустили передпродаж. До 27 серпня квитки та абонементи можна придбати за суттєвою знижкою.

Зокрема, щоб відвідати ювілейний Форум видавців, можна придбати вхідні квитки різних типів:

Одноденний за 50 грн (передпродаж 35 грн); Власники цього квитка зможуть необмежену кількість разів відвідувати форум протягом одного дня (будь-якого на вибір);

Чотириденний за 100 грн (передпродаж 70 грн). З цим квитком можна буде відвідувати книжковий форум необмежену кількість разів протягом чотирьох днів;

Квиток для студентів за 30 грн (передпродаж 15 грн). Цей квиток можна придбати лише за наявності студентського квитка. Він діятиме впродовж одного дня форуму.

Квиток на «Ніч поезії та музики non-stop» за 200 грн (передпродаж 150 грн). З цим квитком можна відвідати акцію «Ніч поезії та музики non-stop», яка відбудеться 22-23 вересня з 21:00 до 06:00 на території !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26).

Усі квитки можна купити на сайті Форуму видавців.

Безкоштовно на Форум видавців у Львові зможуть потрапити освітяни, працівники закладів культури та представники громадських організацій у сфері культури та освіти (за попередньою реєстрацією на сайті). Окрім того, безоплатно відвідати книжковий форум можуть військовослужбовці, діти до 16 років, пенсіонери та інваліди І-ІІ груп.

Додамо, що на ювілейний Форум видавців до Львова приїде чимало відомих іноземних спікерів та письменників. Серед них, зокрема французький письменник Фредерік Бегбеде, британський нейрохірург Генрі Марш та його дружина, британська антропологиня Кейт Фокс. 25-й Форум видавців відкриє Петро Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Нова українська школа»
Винуватець смертельної ДТП втік з лікарні у Львові
Головні новини Львова за 24 вересня
Петицію про заборону телеканалів «112 Україна» та «NewsOne» підтримали понад 14 тис. українців
«Міс Україна-2018» позбавили титулу. Виявилося, що вона місіс
Революція з людським обличчям
«Людині треба землі не так багато: два метри довжини і півтора метра ширини!», – Олег Синютка
Богатир Олексій Новіков встановив рекорд України на Lviv Fitness Weekend
«Національний корпус» відмежувався від нападу на анархістів у Львові
У ДТП на вул. Стрийській у Львові загинув пасажир автомобіля BMW