Організатори ювілейного Форуму видавців у Львові оприлюднили ціни квитків та абонементів

6 серпня

Організатори 25-го Форуму видавців у Львові, що проходитиме 19-23 вересня, оприлюднили ціни на вхідні квитки та запустили передпродаж. До 27 серпня квитки та абонементи можна придбати за суттєвою знижкою.

Зокрема, щоб відвідати ювілейний Форум видавців, можна придбати вхідні квитки різних типів:

Одноденний за 50 грн (передпродаж 35 грн); Власники цього квитка зможуть необмежену кількість разів відвідувати форум протягом одного дня (будь-якого на вибір);

Чотириденний за 100 грн (передпродаж 70 грн). З цим квитком можна буде відвідувати книжковий форум необмежену кількість разів протягом чотирьох днів;

Квиток для студентів за 30 грн (передпродаж 15 грн). Цей квиток можна придбати лише за наявності студентського квитка. Він діятиме впродовж одного дня форуму.

Квиток на «Ніч поезії та музики non-stop» за 200 грн (передпродаж 150 грн). З цим квитком можна відвідати акцію «Ніч поезії та музики non-stop», яка відбудеться 22-23 вересня з 21:00 до 06:00 на території !FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26).

Усі квитки можна купити на сайті Форуму видавців.

Безкоштовно на Форум видавців у Львові зможуть потрапити освітяни, працівники закладів культури та представники громадських організацій у сфері культури та освіти (за попередньою реєстрацією на сайті). Окрім того, безоплатно відвідати книжковий форум можуть військовослужбовці, діти до 16 років, пенсіонери та інваліди І-ІІ груп.

Додамо, що на ювілейний Форум видавців до Львова приїде чимало відомих іноземних спікерів та письменників. Серед них, зокрема французький письменник Фредерік Бегбеде, британський нейрохірург Генрі Марш та його дружина, британська антропологиня Кейт Фокс. 25-й Форум видавців відкриє Петро Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вселенський Патріархат повідомив про проведення Об’єднавчого собору в Україні у грудні
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Як перетнути кордон швидше у період різдвяно-новорічних свят?
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини