Останній матч Євро-2012 у Львові зібрав 45 тис. вболівальників

09:05, 18 червня 2012

Останній матч у Львові зібрав 45 тис вболівальників, туристів, фанів. Німців у Львові було 18 тисяч, данців – 8 тисяч, інформує медіа-центр «Львів-2012».

Нагадаємо, під час другого матчу Львів відвідало 40 тис вболівальників та туристів. Під час першого матчу Євро 2012 – 60 тис осіб. Загалом протягом червня Львів очікує прийняти до 500 тис туристів як з-за кордону, так і з інших міст України.

Серед цікавих гостей на останньому матчі у Львові були представники Ради директорів двох потужних компаній – «Carlsberg» та «Mercedes-Benz».

Нагадаємо, в останньому матчі Євро-2012, проведеному на стадіоні «Арена Львів», збірна Німеччини перемогла збірну Данії з рахунком 2:1.

У паралельному матчі збірна Португалії перемогла збірну Голландії з рахунком 2:1. Таким чином, у чвертьфінал вийшли Німеччина та Португалія.

Як повідомлялося, першими до чвертьфіналу Євро-2012 вийшли збірні Чехії та Греції.

Читайте на ZAXID.NET спецпроект «100 думок про Євро-2012».