Останній зведений загін військовослужбовців, який брав участь у ліквідації наслідків липневої повені, залишив Прикарпаття і повернувся до місця постійної дислокації. Для ліквідації наслідків цьогорічної липневої повені на Заході України від Збройних Сил України було задіяно понад 3500 військовослужбовців, майже 400 одиниць спеціальної техніки та 8 вертольотів Мі-8. Військовослужбовці виконували завдання у 19 районах Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької, Чернівецької та Закарпатської областей. Про це повідомила ZAXID.NET прес-служба МО України.
За час участі у ліквідації наслідків повені військовослужбовцями Збройних Сил України з важкодоступних районів вертольотами, плаваючою евакуаційно-рятувальною технікою та автомобілями високої прохідності було евакуйовано майже 2 000 місцевих мешканців, обладнано та збудовано 13 мостових переходів, доставлено в райони стихійного лиха майже 1 000 тонн гуманітарних вантажів і продуктів харчування.
З польових кухонь, які були розгорнуті поблизу постраждалих населених пунктів, забезпечено гарячою їжею 2 335 цивільних осіб, виконано майже 500 кілометрів дренажних та земляних робіт, здійснено зміцнення дамб і берегів річок, очищено від намулу більше 100 подвір’їв, будинків і споруд, близько 50 кілометрів вулиць та більше 900 колодязів. Відкачано понад 430 000 м3 води, прокладено майже 200 кілометрів колонних шляхів, розчищено від валунів та скальних порід дорожнього покриття загальним об’ємом майже 1 000 м3, вивезено сміття та перевезено понад 5,5 тисяч тонн вантажів.
Крім того, Івано-Франківській облдержадміністрації передано комплект двохпутного розбірного металевого мосту довжиною 143 метри та безкоштовно передано 14 одиниць техніки та 17 причепів.
У постраждалих від стихійного лиха областях працювали 3 мобільні бригади військових медиків зі складу Чернівецького військового госпіталю та Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Військові медики надали медичну допомогу 4 277 хворим місцевим мешканцям, провели 1 325 рентгенологічних досліджень та 1 079 електрокардіодосліджень, 487 ультразвукових досліджень та 1 342 лабораторних досліджень. Чотирма санітарно-епідеміологічними загонами проводилася санітарно-епідеміологічна розвідка по 20 маршрутах.