Паралімпіада в Сочі: українці здобули ще три медалі

15:15, 14 березня 2014

У біатлонній гонці на 15 кілометрів з порушенням зору Анатолій Ковалевський показав другий результат і завоював срібло, а Віталій Лук'яненко -прийшов третім. Бронзову медаль також виборола Оксана Шишкова у жіночому біатлоні на 12,5 км з порушенням зору.

Для 23-річного Анатолія це перша нагорода у Сочі, а 35-річний Віталій до цього двічі ставав паралімпійським чемпіоном.

Результати гонки:

1. Ніколай Полухін (Росія) - 36:42.9 (0+0+0+0)

2. Анатолій Ковалевський (Україна) - +1:35.3 (0+1+0+0)

3. Віталій Лук'яненко (Україна) - +1:38.7 (1+0+0+0)

...5. Юрій Уткін (Україна) - +2:28.1 (0+0+0+0)

...7. Ярослав Решетинський (Україна) - +4:36.6 (0+0+0+0)

...11. Дмитро Шульга (Україна) - +7:33.2 (0+0+1+0)

Бронзову медаль також виборола Оксана Шишкова у жіночому біатлоні на 12,5 км з порушенням зору.

1. Юлія Будалеєва - 35.25,9 (0 промахів)
2. Міхаліна Лисова (обидві - Росія) - +1.55,1 (1)
3. Оксана Шишкова (Україна) - +2.22,9 (0)

Нагадаємо, сьогодні четверту золоту медаль у жіночій гонці на 12,5 км у категорії стоячи здобула Олександра Кононова, а бронзу у скарбничку нашої країни у гонці сидячи принесла Олена Юрковська. П'яту золоту нагороду для паралімпійської збірної України завоював Григорій Вовчинський.

У збірної України 20 нагород: - 5 золотих медалей, 5 срібних і 10 бронзових. У медальному заліку наші паралімпійці посідають третє місце. Перше місце у збірної Росії – 25 золотих медалей. Німці на другому місці – 7 нагород. На четвертому місці Франція – 3 золоті нагороди.

Додамо, українські паралімпійці мають намір влаштувати протест на закритті Ігор в Сочі 16 березня.