ПАРТІЯ РЕГІОНІВ ВЕЛА СЕПАРАТНІ ПЕРЕГОВОРИ ІЗ СЕКРЕТАРІАТОМ ПРЕЗИДЕНТА ПРО НОВІ ВИБОРИ

16:07, 6 березня 2008

"Партія регіонів шукала будь-який вихід із того політичного тупика, у який вона сама себе завела. І ми знаємо, що Партія регіонів вела сепаратні переговори із Секретаріатом Президента, і що йшлося про те, щоб виконати розроблені за межами Верховної Ради плани - "дотягнути" до 30-денного терміну, аби провести нові вибори. Але ці вибори були за новими правилами - за змішано-мажоритарною системою, де за рахунок південних та східних регіонів України намагалися б привести у парламент нову, так звану широку коаліцію. Але "Народна Самооборона" не дала цього зробити. Проголосувавши за НАТОвську постанову, вона зберегла український парламент як самостійний орган", - заявив сьогодні, 6 березня, у коментарі ZAXID.NET народний депутат України від блоку НУНС Тарас Стецьків.

За його словами, саме 19 членів "Народної самооборони" і є тими депутатами із БНУНС, які і проголосували за дану постанову. "На жаль, решта нашої фракції просто зайняла емоційну позицію, яка має мало відношення до реальності. Окрім цього, дана постанова - це те ж саме, що ми пропонували спочатку", - наголосив нардеп.

На запитання, хто є автором плану проведення нових виборів за змішано-мажоритарної системою, Тарас Стецьків сказав так: "Це аналітики зі Сходу і Півдня, які, як відомо, консультували і Секретаріат Президента".

Довiдка ZAXID.NET

Сьогодні, 6 березня, Верховна Рада України прийняла Постанову "Про рішення щодо вступу України до Організації Північноатлантичного договору (НАТО)", згідно з якою "рішення щодо Міжнародного договору про вступ України до НАТО приймається лише за наслідками всеукраїнського референдуму". Про це повідомляє Інформаційне управління ВРУ.

Цю Постанову, яка дозволила розблокувати роботу українського парламенту, підтримали 248 народних депутатів (ПР - 175, БЮТ - 34, НУНС - 19, Блок Литвина - 20). Фракція КПУ не брала участі в голосуванні.