Під час квітневої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Україна підніме питання щодо підтримки європейськими політиками номінування Юлії Тимошенко на Нобелівську премію миру, повідомив заступник голови Постійної делегації України при ПАРЄ, заступник голови партії «Україна – Вперед!», народний депутат Євгеній Суслов.
«Як представник Постійної делегації України при ПАРЄ, я планую взяти участь у майбутній сесії Асамблеї. Ми маємо донести своє бачення поточної та майбутньої ситуації в Україні та закликати європейську спільному підтримати номінування лідера української опозиції Юлії Тимошенко на Нобелівську премію миру. Також плануємо провести переговори з головою комісії Нобелівського комітету, що буде присутній на сесії Парламентської асамблеї», – цитує нардепа прес-служба партії.
Коментуючи участь у міжнародній конференції «Наступні кроки щодо інтеграції України з ЄС», Євгеній Суслов підкреслив, що європейці постійно цікавляться ситуацією в Україні, про що свідчать численні зустрічі, які він та лідер партії «Україна – Вперед!» Наталія Королевська провели під час візиту до Брюсселю.
«Нам вдалось поспілкуватися з усіма політичними групами, що представлені у Європейському парламенті. Для нас було важливо донести до європейських колег свою точку зору у питанні угоди про асоціацію України та ЄС, а також щодо згортання у нашій країні демократії та політичних свобод. Ми закликали не залишати Україну наодинці з діючим режимом, підштовхнути нинішню владу виконувати свої обіцянки, – зазначив він.
Також народний депутат зауважив, що Європейський Союз постійно моніторить усі процеси, що відбуваються наразі в Україні.
Нагадаємо, у Брюсселі у Scotland House відбулася міжнародна конференція на тему «Наступні кроки щодо інтеграції України з ЄС». У заході взяли участь лідер партії «Україна – Вперед!» Наталія Королевська, перший заступник голови партії «Україна – Вперед!» Євгеній Суслов, поет і громадський діяч Дмитро Павличко, депутати Європарламенту Чарльз Теннок (Великобританія), Марек Сівець та Павел Залєвски (Польща), Леонідас Донскіс (Литва), співробітники Європейської комісії, представники громадських, правозахисних та жіночих організацій, дипломатичного корпусу, співробітники європейських дослідницьких центрів, експерти та журналісти.