Пацієнт лікарні на Київщині зберігав під подушкою гранату

11:38, 23 квітня 2018

Пацієнт лікарні у Фастові Київської області зберігав під подушкою гранату. Відповідну знахідку виявив лікар медзакладу, який і повідомив про це до поліції.

Поліція, яка прибула на місце події, вилучила у 44-річного пацієнта терапевтичного відділення гранату РГД-5 із запалом та направили її на експертизу.

«За словами чоловіка, який тримав вилучене у лікарняному ліжку, граната не бойова, а привіз він її зі зони АТО», – йдеться в повідомленні поліції.

За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статею про незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами Кримінального кодексу.

Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати

Чоловіка затримали, йому загрожує від двох до п’яти років позбавлення волі.