Пауло Фонсека подякував вболівальникам за підтримку на матчі з «Брагою»

18:45, 30 вересня 2016

Донецький «Шахтар» впевнено здолав «Брагу» у другому турі групового етапу Ліги Європи.

Поки вболівальники ще докупляли квитки, «Шахтар» уже вів у рахунку. Тарас Степаненко на 5-й хвилині зустрічі після стандарту у виконанні Фреда та передачі Ордеця розстріляв ближній кут воріт суперника.

Та попри контроль м’яча і моменти біля воріт суперника, збільшити перевагу у першому таймі «гірникам» не вдалось. Втім, уже на початку другої сорокап’ятихвилинки увагу до штрафного майданчика «Браги» прикував Фред, отримавши вилучення після другої жовтої картки за симуляцію.

«Гадаю, що вилучення Фреда було дещо хибним. Хлопці з моєї технічної команди говорили, що це не зовсім справедливо: там мали призначити пенальті. В наступному матчі ми лишимося без важливого для нас футболіста», – пояснює головний тренер ФК «Шахтар» Пауло Фонсека.

Навіть у меншості команда Фонсеки продовжувала домінувати на полі. А на 56-й хвилині забили вдруге. Бернард у своєму сотому матчі за гірників зі штрафного влучив у стінку, а Коваленко вдало підібрав м’яча і переправив у сітку - 2:0.

«Ми навіть повним складом не були такими сильними, як вони. Нам не вистачило організації і трохи терпіння, аби нормально грати», – каже головний тренер ФК «Брага» Жозе Пезейру.

«Цей матч був дещо особливим для мене, адже я зустрівся зі своєю екс-командою. Та перемагати завжди важливо, і це був просто звичайний суперник», – розповідає головний тренер ФК «Шахтар» Пауло Фонсека.

Фонсека виправдав надії уболівальників, розмістивши команду на вершині групової таблиці з максимальною кількістю очок. А наприкінці прес-конференції подякував фанатам за палку підтримку його «Шахтаря».