Перемоги над «Дніпром» закріпили «Кажанів» на першій позиції волейбольної Суперліги

17:40, 28 листопада 2016

Волейболісти «Барком-Кажанів» продовжують свою безпрограшну серію у Суперлізі. Цього разу підопічні Угіса Крастіньша двічі переграли «Дніпро». У першому матчі львівська команда виграла з рахунком 3:1.

Початок другої зустрічі видався напруженим. Рахунок на табло коливався на користь то одної, то іншої команд. Гості вдало подавали, та активно грали на підборі. Це змусило «вампірів» нервувати, та латвійський наставник зумів виправити ситуацію.

«Він сказав, щоб ми розслабились, щоб ми після програних очок не опускали голову, щоб ми відпускали ситуацію, не думали про помилки, а думали тільки про очки, які наберемо. Щоб не гризли самих себе зсередини», ― розповідає капітан ВК «Барком-Кажанів» Владислав Діденко.

І Крастіньшу це вдалось. Попри наднапружений кінець першої партії, спокій та впевненість львів`ян притягнули фарт. Переступивши 25-очкову межу в рахунку, «Кажани» у першій частині поєдинку тріумфували з рахунком 27:25.

Переломний момент у грі стався у середині другої партії. Якщо на її початку гра ще була рівною, то наприкінці у господарів відкрилось друге дихання. Перш за все ― у подачах.

«Хтось вийшов з нападаючих з наших хлопців і почав дуже гарно подавати і після цієї серії. І інші напарники почули цю впевненість і почали теж сильно подавати. Через подачі всередині другої партії ми і вийшли уперед», ― пояснює капітан львів’ян.

У третій партії лідер зі Львова був явним. Далася взнаки й незіграність молодого складу «Дніпра». Гості не змогли психологічно переламати ситуацію і згасли вже на початку третьої партії. У результаті суха перемога «Баркому» ― 3:0.

«Суперник грав до кінця, а у нас забракло досвіду. Наприкінці минулого сезону команду залишило 5 основних гравців. Тому ми ще незіграні», ― зізнається головний тренер ВК «Дніпро» Віталій Стадніков.

Позитивне налаштування Угіса Крастінша продовжує львівській команді безпрограшну серію в суперлізі. У такому піднесенні 7 грудня й дебютуватимуть у Кубку ЄКВ із сербською «Войводіною».