Перевантажувальну станцію на вул. Північній у Львові повністю очистили від сміття

29 серпня

З перевантажувальної станції на вул. Північній у Львові вивезли усе накопичене сміття. Як розповів на брифінгу 29 серпня директор компанії «АВЕ Львів» Олег Гайовишин, протягом двох з половиною місяців з цієї території вивезли приблизно 10 тис. тонн накопичених відходів.

«Активна робота [з очищення станції] розпочалась з 10 червня, коли ми почали вивозити трошки більше, ніж сюди привозили. Впродовж цього часу нам вдалось вивезти до 10 тис. тонн відходів понад ту кількість, яку сюди звозили», – сказав Олег Гайовишин.

Директор департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА Назарій Романчук додав, що зараз на цій станції здійснюється лише перевантаження сміття, яке на вул. Північну звезли сміттєвози протягом ночі. Він обіцяє, що протягом тижня перевантажувальну станцію на вул. Північній повністю закриють. Однак він відмовився уточнити, де саме облаштують нову перевантажувальну станцію.

Усі фото ZAXID.NET

«Систематично тут проводиться обробка від гризунів комунальним підприємством Львівської облради. Ми вже маємо домовленості, що фінальну дезінфекцію ми проведемо тоді, коли все сміття буде забрано. Сюди ще буде завезено 200-300 тонн піску, ділянка буде вирівняна», – зазначив Олег Гайовишин.

Нагадаємо, що 30 червня через потрапляння птаха в турбіну літак МАУ здійснив вимушену посадку у Борисполі, де пасажирів пересадили на інший борт. У зв’язку з цим інцидентом голова ЛОДА Олег Синютка зобов’язав компанію-перевізника «АВЕ Львів» вивезти усе сміття із перевантажувальної станції на Північній, що за 2 км від аеропорту, адже це загрожує безпеці польотів.

У серпні Львівська міська рада заборонила діяльність перевантажувальної станції на вул. Північній. Мерія дала компанії час до 31 серпня на очищення майданчика. З 1 вересня там пообіцяли встановити шлагбаум.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів