Перші зимові плани на вихідні у Львові

Куди піти 2-3 грудня

17:00, 1 грудня 2017

Перші вихідні зими розпочинаються у Львові джазовим фестивалем Jazz Bez. У суботу та неділю на сцені Львівської філармонії виступатимуть найяскравіші представники польської джазової сцени, а також - спільний проект львівських контрабасиста Марка Токара та саксофоніста Михайла Балога.

Та ZAXID.NET знайшов й інші цікаві події, що відбудуться в місті 2 і 3 грудня.

2 грудня, субота

Техно-вікенд з пластунами

Сучасні технології – це просто, запевняє «Пласт». Для тих, хто цікавиться наукою та ІТ, влаштовують лекторій Plast Techno Weekend, завдяки якому можна буде дізнатись багато нового.

Важливо: запрошуються усі охочі, а не лише пластуни. Детальніша інформація – у Facebook.

Квитки доступні за посиланням.

9:00, Центр Шептицького, вул. Козельницька, 2а.

Арт-виставка «ПЛОДЬ»

«Плодь» – штучно синтезоване слово , що поєднує два слова «плоть» та «плодити».
Людина перебуває у вічному пошуку місця. Вона агресивно втручається у простір. Конфлікт з природою наростає, а особистість руйнується. У цьому всьому ми втрачаємо себе, зв’язок з власною сутністю, природою та своє місце в ній».

Так митці описують свою виставку, що складається з фотографій та інсталяцій. Вхід вільний, але діє вікове обмеження 18+.

15:00, Галерея Сценографії у театрі Лесі Українки, вул. Городоцька, 36.

На виставку зможуть потрапити тільки повнолітні

Секрет данського щастя

Данія – найщасливіша країна. Її секрет полягає у таємничому «хюґе». На цій лекції можна буде нарешті дізнатись, що воно таке і як цього данського щастя і затишку досягти в українських умовах.

Після лекції усі охочі зможуть залишитися на майтер-клас з розпису горняток. Більше деталей та реєстрацію можна знайти на сторінці події.

16:00, львівський Українсько-скандинавський центр, пл. Соборна, 10

Хюґе - це данське мистецтво затишку

3 грудня, неділя

Авторська екскурсія виставкою до 100-річчя театру Заньковецької

Остання авторська екскурсія унікальною виставкою про історію театру. Рідкісні експонати із фондів музеїв, архівів, театру чи приватних збірок розкривають та ілюструють життя занківчан від моменту заснування театру до сьогодення.

Вартість вхідного квитка: для дорослих - 30 грн, для студентів і пенсіонерів - 10 грн, для учнів - 5 грн.

13:00, Національний музей у Львові ім. Андрея Шептицького, просп. Свободи, 20.

Корейська вечірка

Спочатку – лекція про корейську архітектуру, а після неї – вечірка, на якій можна буде скуштувати страви корейської кухні. Більше подробиць можна знайти на сторінці. Вхід - 40 грн.

14:00, Бібліотека на Мулярській (3 поверх, великий зал), вул. Мулярська, 2а.

Фейк у сучасному мистецтві (та реальності)

Мистецтвознавець Олександр Сушинський, куратор Галереї на Штейнбарга, спробує продемонструвати на прикладі сучасних художніх практик причини та наслідки режиму фейку.

«Фейк - наслідок ситуації меланхолії, зневіри в майбутнє, якого, поки що, — а можливо і загалом,- нема, коли жоден з метанаративів (релігії, великі вчення) не працюють (теракти, хакінг, гібридні війни – відповідь на абсурдність міфо-реальності, що не відповідає законам порядку, які ми самі штучно приписали їй».

Вхід вільний, але потрібна реєстрація. Решта інформації - на сторінці.

15:00, Центр Шептицького, вул. Козельницька, 2а.

«Стихійний» візуально-поетичний перформанс

Після двох років всеукраїнського туру львівські поети, що створили проект «Стихійні» влаштовують свій фінальний виступ. Це - перформанс, що залучає чотири природні стихії за допомою синтезу поезії, аудіо та відеосупроводу.

Деталі та інформація про квитки є на сторінці події.

18:00, Порохова вежа, вул. Підвальна, 4.

фото "Стихійних"