Першими до чвертьфіналу Євро-2012 виходять збірні Греції і Чехії

23:46, 16 червня 2012

16 червня закінчились треті матчі у групі А, де збірна Греції переграла збірну Росії (1:0) і в такий спосіб забезпечила собі місце у чвертьфіналі Євро-2012. У іншому матчі збірна Чехії мінімально переграла збірну Польщі (1:0), однак цього виявилось достатньо, щоб також вийти з групи.

Перед останнім матчем росіяни були лідерами в групі і мали 4 очки, Чехи - 3 очки, поляки - 2, а греки були аутсайдерами і мали 1 очко.

Аби потрапити у чвертьфінал, збірній Росії було достатньо і нічиєї (при вдалих обставинах навіть поразка могла вивести росіян у плей-офф). А грекам задля здійснення цієї мрії потрібно було лише перемагати.

Відтак, у матчі Росія-Греція гол на 47-й хвилині забив Карагуніс. У матчі Чехія-Польща рахунок відкрили у другому таймі. На 72-й хвилині, обігравши воротаря, гол забив Петро Ірачек.

Нагадаємо, завтра стартує група В. Зокрема, у Львові о 21.45 відбудеться матч між збірними Данії і Німеччини. Перед останнім колом німці зберігають лідерські позиції в групі (6 очок), по 3 очки у данців та португальців і аутсайдером групи є збірна Нідерландів.