Перший матч Євро-2012 закінчився нічиєю

20:59, 8 червня 2012

Перший матч Чемпіонату Європи з футболу 2012 між збірними Греції і Польщі закінчився нічиєю – 1:1.

На 17 хвилині матчу перший гол забив гравець збірної Польщі Роберт Лєвандовскі. На 51-й хвилині греки зрівняли рахунок. Дімітріос Салпінгідіс забив гол у ворота господарів поля.

Додамо, сьогодні також відбудеться другий матч Євро-2012 у Вроцлаві. Тут зустрінуться збірні Росії та Чехії. Початок матчу о 21:45.

Нагадаємо, 18 квітня 2007 року Україна і Польща отримали право на проведення Євро-2012.

29 жовтня минулого року відкрили „Арену Львів”. У квітні у Львові відкрили новий термінал аеропорту. Завтра, 9 червня, відбудеться матч у Львові між збірними Німеччини і Португалії, котрі вже прибули до міста.