Перший матч Євро-2016 завершився перемогою збірної Франції

Господарі турніру ледве не втратили перевагу у протистоянні з Румунією

23:57, 10 червня 2016

У Парижі 10 червня стартував чемпіонат Європи з футболу, у першому поєдинку якого зустрілись збірні Франції та Румунії. Зустріч на стадіоні «Стад де Франс», що у передмісті Парижу, завершилась рахунком 2:1 на користь господарів чемпіонату.

Французи, які вважались не лише фаворитами матчу-відкриття, а й загалом усього турніру, зуміли забити своїм суперникам лише на 57 хв зустрічі. Перший тайм матчу минув під контролем збірної Франції, однак не приніс французам бажаного результату.

Автором першого голу Євро-2016 став нападник «Арсеналу» Олів'є Жиру. У свою чергу, збірна Румунії змогла зрівняти вже за кілька хвилин, коли арбітр зустрічі призначив пенальті. На 65 хв матчу румунський нападник Богдан Станку холоднокровно зрівняв рахунок - 1:1.

Фінальну крапку у першому протистоянні Євро-2016 поставив Дімітрі Пає, який ефектним ударом забив на 88 хв зустрічі і приніс своїй команді перемогу.

Нагадаємо, 11 червня відбудуться три матчі групового етапу Євро-2016: Албанія -Швейцарія (16:00), Уельс - Словаччина (19:00) та Англія - Росія (22:00). Трансляція матчів відбуватиметься на каналах «Футбол 1», «Футбол 2» та ТРК «Україна».