Перший тайм матчу «Дніпро» - «Севілья» закінчився нічиєю

23:01, 27 травня 2015

Перший тайм фінального матчу Ліги Європи, де дніпропетровський «Дніпро» змагається з іспанською «Севільєю», завершився нічиєю - 2:2.

Рахунок на дев’ятій хвилині фіналу Ліги Європи відкрив Никола Калинич. Втім, на 30 хвилині протистояння Гжегож Крихов’як зрівняв рахунок. За п’ять хвилин колумбійський легіонер суперників Карлос Бакка закотив другий м'яч у ворота «Дніпра», вивівши свою команду вперед, інформує УНН.

На останній хвилині першого тайму зі штрафного майданчика пробив Руслан Ротань. Перший тайм завершився з рахунком 2:2.

Нагадаємо, фінальний матч «Дніпро» - «Севілья» розпочався у середу, 27 травня, о 21.45.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко буде присутній на фінальному матчі Ліги Європи між «Дніпром» та «Севільєю».

У середу прес-секретар президента Святослав Цеголко заявив, що Порошенко переніс запланований візит до Польщі