Петиція з вимогою скоротити гідравлічні випробування у Львові до тижня набрала понад 500 голосів

Тепер питання довготривалого відключення гарячої води розглянуть у Львівській міськраді

12:52, 15 травня 2018

Електронна петиція з вимогою скоротити у часі відімкення гарячої води через гідравлічні випробування тепломереж у Львові набрала понад 500 голосів. Цієї кількості достатньо, щоб звернення розглянули депутати Львівської міської ради.

Авторка петиції Тетяна Михайлишина вважає, що гідравлічні випробування треба проводити, але скоротити їх у часі з місяця до одного тижня. Станом на 15 травня цю вимогу підтримали 509 львів'ян.

Клікніть для збільшення

Згідно із затвердженими Львівською міськрадою правилами, кожна петиція має 60 днів, аби набрати 500 підписів. Однак петиція про скорочення у часі гідравлічних випробувань набрала необхідну кількість голосів за 29 днів з моменту публікації, а саме 14 травня. І люди продовжують голосувати.

Нагадаємо, цьогоріч гідравлічні випробування теплових мереж Львова, які перебувають на балансі «Львівтеплоенерго», розпочали 23 квітня. А з 10 травня гідравлічні випробування розпочались на теплових мережах «Залізничнетеплоенерго». Їх проводять для того, аби виявити і ліквідувати дефекти, перевірити механічну міцність трубопроводів і кріплень та, зрештою, запобігти аваріям на тепломережах узимку. Щорічно ці випробування проводять приблизно впродовж місяця.

Як повідомляв ZAXID.NET, у понеділок, 14 травня, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак заявив, що з 15 травня у Львові розпочнуть достроково відновлювати подачу гарячої води.

Пізніше заступник міського голови Львова Сергій Бабак сказав у коментарі ZAXID.NET, що скоротити час гідравлічних випробувань технічно неможливо. «Це приблизно так, як час курсування поїзда Львів – Київ скоротити з п'яти годин до однієї або спекти хліб за одну хвилину. Технічно це неможливо. Бо йдеться про 400 км труб і кожну треба випробувати під різним тиском. Зміна тиску відбувається через 6 годин, увесь цей час фахівці за цим спостерігають. Якщо десь є прориви, то їх латають. Потім цю ділянку знову випробовують. Людина, яка писала цю петицію, не розуміє технологічного процесу і того, що люди впродовж цих пипробувань працюють цілодобово і без вихідних», – сказав Сергій Бабак.