Петиція за звільнення Олега Сенцова на сайті Білого дому набрала необхідні 100 тис. голосів

6 вересня 2018

У четвер, 6 вересня, петиція за звільнення українського режисера та політв’язня Олега Сенцова, яка була розміщена на сайті Білого дому, набрала необхідні для розгляду 100 тис. голосів.

Незважаючи на проблеми із роботою сайту Білого дому, петиція, розміщена ще 9 серпня, змогла зібрати необідну для розгляду кількість голосів. Відповідно до законодавства, після того, як петиція набирає необхідну кількість голосів, влада США зобов’язана розглянути її і вжити заходів для вирішення відповідної проблеми. На даний момент сайт Білого дому працює з перебоями і може бути недоступним. Причини технічних неполадок поки що невідомі.

Незважаючи на перебої у роботі сайту, петиція змогла набрати необхідну кількість голосів

Нагадаємо, що вчора у Верховній Раді України з'явився проект постанови про висування кандидатури українського кінорежисера, політв’язня в Російській Федерації Олега Сенцова на здобуття Нобелівської премії миру. Раніше колишній президент Польщі і керівник профспілки «Солідарність» Лех Валенса також висував кандидатуру українського режисера та політв’язня Олега Сенцова на Нобелівську премію миру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Тігіпко нашого часу
Масштабна пожежа на олійному заводі «Майола» біля Львова
Депортовану з Росії журналістку Олену Бойко привезуть до Львова
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ