Під час матчу «Дніпро» - «Металіст» зникло світло

09:00, 7 жовтня 2013

6 жовтня через вимкнення освітлення не змогли завершити центральний матч 12-го туру чемпіонату лідери змагання – дніпропетровський «Дніпро» і харківський «Металіст».

Команди після перерви не змогли розпочати другий тайм. Після години очікування делегат Федерації футболу України вирішив, що 6 жовтня поєдинок дограний не буде.

На момент припинення зустрічі «Дніпро» вів перед з рахунком 2:1.

Як пише Радіо Свобода, за регламентом змагань існує два варіанти розвитку подій. Якщо Федерація футболу України визнає вимкнення освітлення форс-мажором, то другий тайм зустрічі буде дограний у резервний день.

Якщо футбольні чиновники вирішать, що у цій ситуації винний клуб «Дніпро», йому зарахують технічну поразку. У «Металісті» наполягають, що дніпропетровці мали гарантувати резервні джерела живлення.

«Футбольний клуб "Металіст" звертається до Федерації футболу України, Прем'єр-ліги і вимагає зарахувати технічну поразку ФК «Дніпро» у зв'язку з кричущими порушеннями норм безпеки, а також регламенту проведення змагань у матчі, який почався в 19:30, 6 жовтня 2013 року, але, на жаль, не був дограний», – йдеться у заяві ФК «Металіст», пише Футбол 24.

Окрім цього, в «Металісті» вважають, що «Дніпру» мають зарахувати технічну поразку, в іншому випадку, подібна порочна практика може бути використана як прецедент, і інші команди зможуть застосовувати її з метою перенести матч, дати відпочити своїм гравцям.

Додамо, 6 жовтня київське «Динамо» розгромило донецький «Металург» з рахунком 9:1. Львівські  «Карпати» у Запоріжжі виграли у місцевого «Металурга» з різницею у два м’ячі.