Під Ужгородом на смерть розбився 22-річний мотоцикліст

Він врізався в електроопору та паркан будинку

17:19, 25 червня 2026

У четвер, 25 червня, в Ужгородському районі місцевий мешканець на мотоциклі врізався в електроопору та від отриманих травм загинув. Правоохоронці відкрили кримінальну справу.

Як розповіли у поліції Закарпатської області, аварія сталася близько 4:00 у селі Сторожниця, біля Ужгорода.

«Водій незареєстрованого мотоцикла під час руху не впорався з керуванням і спершу зіткнувся з електричною опорою, а далі в’їхав у паркан будинку. Від отриманих травм 22-річний чоловік помер на місці», – зазначили правоохоронці.

Поліцейські відкрили провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті потерпілого).

Оперативні, достовірні і найважливіші новини тут Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google Додати