Підготовка до опалювального сезону триває за графіком, - "Львівгаз"

16:57, 16 вересня 2009

ВАТ "Львівгаз" проводить заходи з підготовки газового господарства Львівщини до роботи в осінньо-зимовий період 2009/10р. Ці заходи спрямовані перш за все на забезпечення стабільної та безперебійної роботи всіх експлуатаційних служб товариства, а також на покращення технічного стану газорозподільних мереж і споруд на них, підвищення рівня їх безпечної експлуатації. Окрім того, замінено 3,628 км аварійних та непридатних до подальшої експлуатації підземних газових мереж, встановлено 9825 приладів обліку та замінено 2406 газових лічильників. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ВАТ "Львівгаз".

Зокрема на 16 вересня працівники ВАТ "Львівгаз" провели:

- перевірку внутрішньобудинкових газопроводів і газового обладнання на щільність 397 289 житлових квартир (будинків), 1 129 963 приладів;

- періодичний обхід трас підземних розподільних газопроводів: розподільних газопроводів - 14849,4 км., газопроводів-вводів - 7443,86 км;

- технічне обстеження - 3494,304 км. розподільних газопроводів з метою визначення їх герметичності, стану металу труби та ізоляції.

- перевірено стан 902 газових колодязів і виконані роботи із їх очистки;

- роботи технічного обслуговування 4510 шт. запірної арматури;

- поточний ремонт обладнання 1373 газорозподільні пункти, 2099 шафових газорозподільних пункти.

Роботи з підготовки газорозподільних мереж до опалювального сезону 2009-2010 рр. тривають, а працівники ВАТ "Львівгаз" працюють відповідно до затверджених графіків.

Однак ВАТ "Львівгаз" вкотре наголошує, що для того, щоб забезпечити комфорт та затишок у зимовий період, потрібно дотримуватися правил безпечного користування природним газом у побуті. А саме: не залишати працюючі газові прилади без нагляду та утримувати їх в чистоті, перекривати контрольний кран при виході із дому, не допускати користування газовими приладами дітей дошкільного віку, вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів. У разі виявлення витоків природного газу не потрібно їх ліквідовувати самостійно, тим самим наражаючи себе на небезпеку - викликайте аварійну службу газу за номером телефону "104".