Разом з гривнею падають і продажі в бізнесменів, які торгують імпортними товарами, або закуповують сировину за кордоном.
Викручуються хто як може, але є одне спільне правило: ніяких експериментів, тільки перевірені бренди, тільки необхідні товари, повідомляє Телеканал новин «24».
Власник магазину брендового одягу Микола Барабанщіков привозить з-за кордону молодіжне вбрання. Товар закуповує за долар та євро. Каже, – здорожчання долара знизило продажі.
За його словами, люди купують найнеобхідніше. Аби заробити, доводиться влаштовувати різноманітні акції та розпродажі. Рятують ще й товари українських виробників, оскільки вони дешевші, а якістю не поступаються.
Тетяна Абрамова, власниця української торгової марки одягу, скаржиться, що у неї теж збут товару впав, адже сировина – імпортна.
Незважаючи на труднощі, український бізнес рук не опускатиме, переконана жінка, а пережити нинішню кризу може допомогти досвід 90-тих, повідомила вона.
Втім, вирішальну роль і на курс гривні, і на долю бізнесу зіграє розвиток подій на Донбасі. Тому зараз прогнозувати щось дуже важко, кажуть економісти.
До нестабільної української економіки не звикати, кажуть власники магазинів. Головне не панікувати та вчасно зорієнтуватись у ситуації.