Підрив довіри до влади

Про акт "деолігархізації"

12:55, 2 листопада 2015

Ніколи не був і не буду прихильником Гєні Корбана. Радше навпаки - мав до цієї бізнес-групи чимало, скажімо так, підозр тоді, коли центральна влада її толерувала. Однак, маю цілу низку запитань:

- чому затримання відбувалося максимально показово як у голівудському трилері?

- чому особі не було надано адвоката з моменту затримання?

- чому підозру Корбану висунули за розкрадання власного фонду (що викличе чимало запитань) та незаконне утримування держчиновників у період перебування на посаді заступника голови ОДА? Чому немає претензій до значно серйозніших злочинів часів становлення і розквіту імперії з назвою: "ПРИВАТ"? А це значно цікавіше і переконливіше...

З іншого боку, що виграє влада від цього акту "деолігархізації"? - громадська думка завдяки активності медіа-імперії Коломойського та позиції політиків з числа міноритарних акціонерів парламентської більшості опинилася на боці Корбана. Корбана, на якому насправді ніде тавро ставити? - перед другим туром виборів мера Дніпропетровська Борисові Філатову якраз не вистачало саме такого мобілізаційного поштовху для своїх прихильників. І тепер Вілкул може його переграти лише якщо піде під СІЗО з плакатом "Свободу Корбану!"

- а що далі? А далі Корбан піде у депутати ВР за звільненим Філатовим округом. Бо суд навряд чи винесе до того часу обвинувальний вирок. У нас же люблять переслідуваних!

А що далі? - маю серйозні підстави вважати, що перебуваючи в СІЗО Корбан може успішніше провести виборчу кампанію, ніж він це робив у Чернігові і Києві!

То що ми маємо в сухому залишку? Підрив довіри до влади. Надання наспіх створеній партії ореолу жертв політичного переслідування. Тверду переконаніст людей у тому, що час для відставки Генпрокурора настав! Останнє, мабуть, має позитивну вагу для всіх.