Журналісти "Нашого репортера" зберегли містові 25 сотих землі, яких обранці хотіли подарувати фонду "Нова Галичина".
У своєму розслідуванні журналісти з’ясували, що фонд, який на подарованій землі, нібито, хотів будувати реабілітаційний центр, жодного відношення до благодійності не має, а займається комерцією.
Депутат обласної ради від “Свободи” Анатолій Заваруєв, у якого виявили в біографії судимість за пограбування, досі не склав мандат. Партійці кажуть, що радяться з виборцями, аби ті їм сказали, що робити з депутатами з темним минулим. А допоки “свободівці” радяться, депутати з кримінальним минулим голосують в сесійні залі.
Помешкання Слюсарчука обшукали. Кімнату у гуртожитку на вулиці Лазаренка, у якій близько 10 років жив і намагався лікувати хворих Андрій Слюсарчук, у середу взламали міліціянти та провели обшук. Тривали слідчі дії упродовж кількох годин. Побачити усе це на власні очі журналістам завадили охоронці. Щоправда, за неофіційною інформацією, у помешканні псевдолікаря знайшли доволі цікаві речові докази.
Слюсарчук таки залишиться під вартою. Обласний апеляційний суд не задовольнив апеляційної скарги Андрія Слюсарчука про зміну йому запобіжного заходу. Адвокати наполягали, аби затриманого випустили під заставу, оскільки у псевдолікаря, нібито, пухлина мозку. До того ж, у підозрюваного, акцентували його захисники, важка депресія.
Місяць тому журналісти “Підсумків” розповідали про черги під тимчасовим приміщенням Пустомитівського деркомзему. Колишній будинок установи з досі невстановлених причин згорів 30 липня. Аби оформити документи на землю або лише отримати довідку, люди були змушені займати чергу з ночі. Чи змінилося щось через 4 тижні вирішили знову поцікавитися наші журналісти.
Зимовий експеримент. Суміш, яку цьогоріч використовуватимуть замість солі для прибирання снігу, вже завезли у Галицький район. Бішофіт закупили наразі лише для центральної частини міста. На відміну від звичайної солі, він не забруднює хідників і не шкодить ані взуттю, ані автомобільним колесам. Зате швидко знищує сніг та лід.
Зі Стрийської на Сихів за сім хвилин. Завершують будівництво нової магістралі - вулиці Вернадського. Зараз там вже лежить перший шар асфальту, встановлюють бордюри, каналізаційні люки та дощоприймачі. Новий напрямок випробують і водії. Проте залишиться чимало роботи й на наступний рік.
Нове життя - старим дверям. Дерев’яну браму у центрі міста взялися відновлювати німецькі реставратори. А щоб наші майстри не байдикували, до роботи залучили і їх. Так продовжується у місті спільний українсько-німецький проект, долучитися до якого може кожен львів’янин.
На Львівщині лютує кашлюк. Кількість хворих зросла утричі. Лише цього року виявили 96 випадків кашлюка/ Натомість торік зареєстрували лише 33. Тож інфекція наступає стрімко. Майже усі випадки спостерігаються серед дітей віком до 18 років.
Звістка про те, що залізничних квитків на 30 грудня до Києва вже немає, змусила львів’ян ставати у черги. Втім, виявилося, що наразі придбати передноворічні квитки до столиці легко. А от із Києва до Львова зараз купити квиток майже неможливо. І додаткові потяги, кажуть на залізниці, навряд чи будуть.
"Нічого путнього з них не вийде". Погодьтеся неодноразово Ви чули або й самі казали таке про вихованців інтернатів. Дітей, які ростуть і виростають паралельно із суспільними стереотипами. Та, на те вони й стереотипи, щоб їх ламати. “Підсумки” повернулися зі Стрілківської школи-інтернату, що у Старосамбірському районі. Її вважають однією з кращих в області. А вихованці цієї школи конкурують із випускниками звичайних шкіл. Що ж особливого в Стрілках - дивіться у сюжеті.
Через тиждень після відкриття євростадіону у Львові знову церемонія. Цього разу перший матч на новозбудованому майданчику зіграли не національні збірні, а юнацькі команди мікрорайону Знесіння.
У Самборі, що на Львівщині, урочисто відкрито пам’ятник провідникові ОУН Степанові Бандері.
Працівниця відділу, звідки зникли кахлі Національного музею, цього тижня звільнилася. Звірка, яку у фондах влаштували минулого місяця, підтвердила, що музейники не вберегли 147 кахлів.
Тоді варили юшку з лободи. Вимінювали речі на підвицвілий хліб. Й за щастя було, коли гості прийшовши до господи, приносили дітлахам гостинці - по картоплинці. 32-33 роки - це чорний час минулого століття: коли вимучені голодом дітлахи випрошували у батьків цибулинку, аби задурити голод. Та попри те, щохвилини на "той світ" без сповіді йшло 17 осіб. Яким є цей звір "Голодомор"?