Сумніви, скандальні заяви, погрози і прогнози - чого тільки не було у темі євроарени.
Скептиків було більше ніж тих, хто вірив, що стадіон таки буде. Він є, і як зізнаються самі будівельники - ще треба чимало допрацювати на цьому об’єкті, проте першу чергу уже здано. І власне за півгодини дві тисячі людей розпочнуть програму. Покажуть історію Львова - від заснування міста до нині. Артисти французького цирку, львівські виконавці, українка Руслана і американка Анастейша. А далі - яскраве піротехнічне та лазерне шоу. Програма триватиме дві години і ми її звичайно всі побачимо - наші кореспонденти уже на стадіоні, проте зараз пропонуємо згадати, яким був тиждень - перед відкриттям стадіону.
Дороги не зимуватимуть у ремонтах. До кінця листопада для транспорту мають відкрити усі шляхи, які ще ремонтують. На завершальній стадії Личаківська і Зелена. До кінця наступного тижня відкриють і Городоцьку на ділянці біля церкви Ольги та Єлизавети. Тоді ж і відновлять роботу трамваїв номер 1, 9 та 9а.
Дельфінам у Львові не місце. У Ратуші вирішили врешті відмовитися від автобусів малого класу. Їх мають замінити на місткіші Багдани або Еталони. Першим маршрутом, який змінить автопарк буде 50-й. Адже саме він чи не єдиний сполучає вулицю Наукову та центр міста.
В єдності - сила. Ось уже 7 років львів’ян у цьому переконує об"єднання Самопоміч. І саме зараз святкує свій сьомий день народження. Увесь цей час представники об"єднання допомагали городянам. Але найважливіше, що сім років Самопоміч згуртовує однодумців і усі разом ми можемо змінити місто на краще.
Науковці пішли у вантажники. Цього тижня бібліотекарі розвантажили першу партію книжок, з костелу єзуїтів - 10 тисяч примірників літератури. Решта книжкового фонду згодом перевезуть на Личаківську та Авіаційну, до нових приміщень книгосховищ бібліотеки Стефаника, де тривають ремонтні роботи. Загалом у костелі нині ще зберігаються майже 2 мільйони книжок.
Чужі діти ростуть швидко. Хоча, кажуть, що чужих дітей не буває. Але вони є - чужі навіть для мами і тата. Їхнє дитинство починається у сиротинці. Там воно і закінчується. Правда, декому щастить. І їх батьки, коли одумуються, забирають додому. Або ж усиновлюють нові мама і тато. Ті, хто залишається в дитячому будинку, щоденно потребують не грошей та солодощів, а турботи, любові і впевненості, що вони теж для когось важливі і дорогі.
Від завтра спатимемо на годину довше. Україна все ж таки переходить на зимовий час. В ніч з суботи на неділю стрілки годинника потрібно перевести на годину назад. За таким часом житимемо до останньої суботи березня наступного року, якщо звісно, депутати не скасують літнього часу. Двічі на рік стрілки годинника переводить більшість країн Європи. Вперше це зробили в Англії на початку XX століття - аби так заощаджувати електрику. Нагадаємо, нещодавно депутати намагалися скасувати перехід на зимовий час, однак згодом від такої ідеї відмовились.
Наші ялинки витримали конкурс і тепер вперше в історії презентуватимуть Україну у папській столиці. 44 лісові красуні поїдуть на Різдво до Ватикану. Площу Святого Петра і Павла та Апостольський палац прикрашатимуть наші білі ялиці. Відбирали лісники дерева з серпня. Найкращі ялинки знайшли у Сколівському, Дрогобицькому та Старосамбірському районах. А головна ялинка Ватикану буде з-під Говерли.