Підсумки тижня за 10 червня

«Афера століття» – перші результати, Миколаїв на порозі сміттєвої кризи, обрали переможців конкурсу ДФРР та інші події цього тижня

10 червня 2017

«Афера століття» – перші результати. Двоє фігурантів львівської «Афери століття» вже у СІЗО, і пробудуть там два місяці. Чоловіків, яких підозрюють у крадіжці 25-ти об’єктів нерухомості, що належать громаді міста, минулої середи взяли під варту.

Миколаїв на порозі сміттєвої кризи. Чужого не приймають, а свого нікуди вивозити. Миколаїв одне із міст, які погодились приймати львівське сміття згідно з меморандумом.

Обрали переможців конкурсу ДФРР. Обрізаний бюджет – менше профінансованих проектів. За щорічним конкурсом від Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині цьогоріч відібрали близько сімдесяти проектів-переможців.

ЄС – відкритий для Львова. Із неділі громадяни України починають їздити до країн ЄС за біометричними паспортами. Документ вже встигли оформити понад три з половиною мільйони громадян.

Проект «Громади в дії» добігає кінця. Одні на фінішній прямій, а інші – вже запрошують на відкриття. Дворічний проект Інституту міста «Громади в дії» – завершується.

Відкрили центр адопції тварин. Перший та єдиний в Україні. У Львові відкрили центр адопції тварин. Відтепер потенційні господарі зможуть через інтернет визначитися якого собаку чи то кота хочуть забрати додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Український «вуличний футбол» і його наслідки для дидактики та науки
Головні новини Львова за 20 листопада
РАГУlive. Випуск за 20 листопада
«Львівлелектротранс» планує змінити шість трамвайних маршрутів
ЄБРР припинив кредитувати проекти з сонячної енергетики в Україні
Приїжджі праворадикали в масках влаштували вуличну акцію біля львівської мерії
Ryanair відкрив п’ять нових маршрутів з Києва за ціною від 5 євро
«Чорна п'ятниця» у Львові: де шукати знижки
«Опозиційний блок» виключив зі своєї фракції Юрія Бойка і Сергія Льовочкіна
«Авто Євро Сила» заблокувала трасу Київ-Чоп на Львівщині