Підсумки тижня за 10 лютого

Під час відпрацювання поліції помер чоловік, у частині львівських шкіл оголосили карантин, слідчий експеримент, на який чекали цілий рік та інші події цього тижня

10 лютого

Під час відпрацювання поліції помер чоловік. Під час огляду один із відвідувачів намагався проковтнути згорток, патрульні не давали йому це зробити. Коли ж молодика вивели надвір, той втратив свідомість та помер.

У частині львівських шкіл оголосили карантин. 16 львівських шкіл призупинили навчання цього тижня. Все через масове захворювання учнів.

Слідчий експеримент, на який чекали цілий рік. Рік минув, а винних досі немає. Слідство у справі загибелі 50-річного голови села Твіржа на Львівщині, якого насмерть збила машина, – не зрушило з мертвої точки.

П'ятеро львів'ян отруїлись, побувавши в піцерії. Поласували піцою, а за два дні опинилися в інфекційній лікарні. У ніч на середу дві сім'ї потрапили до медзакладу із гострою кишковою інфекцією.

У львівських школах діти складають меню. Сирнички чи картопля, гречка чи макарони. Учні п’яти львівських шкіл тестують пілотний проект «Обід на вибір».

Міф.Василь Сліпак. На великі екрани країни вийшов фільм «Міф». Це документальна стрічка про оперного співака Василя Сліпака, який покинув Паризьку оперу і приїхав на український фронт захищати батьківщину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол
Львівська мерія дозволила інспекторам штрафувати порушників паркування по фото