Підсумки тижня за 11 березня

У Червонограді – гірничий бунт, мешканці блокують скандальну забудову, рейд по торгівлі первоцвітами та інші події цього тижня

11 березня 2017

У Червонограді – гірничий бунт. На Львівщині бунтували шахтарі. Профспілка «Львіввугілля» погрожувала повністю зупинити відвантаження продукції трьом ТЕС Західної України.

Мешканці блокують скандальну забудову. Громада проти забудови. Майданчик у парку «Знесіння», де мають спорудити готельний комплекс, заблокували місцеві мешканці.

Рейд по торгівлі первоцвітами. Первоцвіти на прилавку – гарантований протокол. Держекоінспекція шукає на ринках та біля магазинів браконьєрів весняних квітів.

Справа судді не доходить до суду. Працівник Стрийської Феміди заснув за кермом, а потім відмовився проходити тест на алкосп'яніння. Патрульні твердять – він був п’яним.

Допомога кримським дітям. Майже півсотні кримських татар зараз є політв’язнями, а їхні діти залишилися без засобів для існування в окупованому Криму.

Позапланова перевірка доріг. Важка зима для львівських доріг: вибоїни, колії, дрібні ямки. Знову сумну картину застали шляховики як тільки-но зійшов сніг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Схеми» знайшли у Зеленського діючий кінобізнес у Росії
«Безвіз дуже сильно вдарив по Львову»
Слабка сильна армія
ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ