Підсумки тижня за 14 липня

Міськрада обмежила діяльність гральних закладів, поранені від вибуху міномета проходять реабілітацію, біля школи облаштували майданчик зі штучним покриттям та інші події тижня

14 липня

Міськрада обмежила діяльність гральних закладів. За відповідну ухвалу проголосували 55 обранців. Місто звернеться також до Нацполіції та Державної фіскальної служби, аби перевірити заклади, які надають доступ до азартних ігор.

Поранені від вибуху міномета проходять реабілітацію. Доставлених минулого тижня поранених бійців 128 бригади успішно прооперували у Львові. Стан усіх лікарі оцінюють як середньої важкості, дехто уже може самостійно пересуватись.

Біля школи облаштували майданчик зі штучним покриттям. На занедбаній території тепер закрите поле з штучною травою. Проект містові обійшовся у два з половиною мільйони гривень.

В Раковці почалися збори резервістів Нацгвардії. На два тижні хлопці із цивільного життя поринають у військову справу. Більшість уже має досвід участі у бойових діях, та готові першими стати до лав Нацгвардії після можливої мобілізації.

Ведмежий притулок «Домажир» відкрили офіційно. Нині там адаптовуються до нового життя восьмеро клишоногих, яких забрали із жорстокого утримання. Подивитись на бурих ведмедів запрошують усіх охочих щодня, окрім понеділка.

Володимир Рекша здобув «срібло» на чемпіонаті Європи. Минулоріч на змаганнях силач так пошкодив ногу, що опинився під загрозою завершити кар'єру. Але вирішив не здаватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Найбільше україномовне місто світу повинне мати динаміку розвитку»
Угорщина контактує з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні
Перший тайм 1:1
Двоє медиків, які у Львові постраждали в ДТП, у важкому стані
Головні новини Львова за 15 листопада
Виділені атовцям ділянки біля Львова скупила створена два тижні тому будівельна компанія
Львівська мерія не погодила підвищення вартості проїзду у маршрутках до 8 грн
Екс-директор спортклубу Порошенка став власником скандальної газової компанії
Добродії Львова вже допомагають Миколаю здійснити мрії дітей з інтернатів
У Вроцлавському університеті відкрили пам’ятну таблицю Андрею Шептицькому