Підсумки тижня за 15 липня

У Львові поширюють роздільний збір сміття, дешеві польоти скасовано, у парках міста дезінфікують джерела та інші події тижня

15 липня 2017

У Львові поширюють роздільний збір сміття. Маркування на допомогу сортуванню. У вівторок сміттєві майданчики Львова почали позначати наліпками, аби люди викидали відходи в окремі контейнери за чотирма категоріями.

Дешеві польоти скасовано. Пристрасті за лоукостером. Цього тижня ірландська авіакомпанія Ryanair заявила, що скасовує вихід на український ринок.

У парках міста дезінфікують джерела. У Львові дезінфікують джерела. Наразі санепідоміологи провели знезараження мікроорганізмів у Стрийському парку і парку «Залізні води».

В Україні розпочалася вступна кампанія. В Україні розпочалася вступна кампанія. Від середи абітурієнти можуть подавати через інтернет заявки на вступ у виші.

Археологи досліджують літописний Белз. У пошуках загубленого. Впродовж двох тижнів два археологи ведуть розкопки у найдревнішому місті львівської області.

Знімають «Короля Данила». Почали знімати фільм «Король Данило». Наблизити історичну постать до сучасного глядача взявся львівський режисер Тарас Химич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада