Підсумки тижня за 15 липня

У Львові поширюють роздільний збір сміття, дешеві польоти скасовано, у парках міста дезінфікують джерела та інші події тижня

15 липня 2017

У Львові поширюють роздільний збір сміття. Маркування на допомогу сортуванню. У вівторок сміттєві майданчики Львова почали позначати наліпками, аби люди викидали відходи в окремі контейнери за чотирма категоріями.

Дешеві польоти скасовано. Пристрасті за лоукостером. Цього тижня ірландська авіакомпанія Ryanair заявила, що скасовує вихід на український ринок.

У парках міста дезінфікують джерела. У Львові дезінфікують джерела. Наразі санепідоміологи провели знезараження мікроорганізмів у Стрийському парку і парку «Залізні води».

В Україні розпочалася вступна кампанія. В Україні розпочалася вступна кампанія. Від середи абітурієнти можуть подавати через інтернет заявки на вступ у виші.

Археологи досліджують літописний Белз. У пошуках загубленого. Впродовж двох тижнів два археологи ведуть розкопки у найдревнішому місті львівської області.

Знімають «Короля Данила». Почали знімати фільм «Король Данило». Наблизити історичну постать до сучасного глядача взявся львівський режисер Тарас Химич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим
РАГУlive. Випуск за 18 вересня
Верховна Рада висунула Олега Сенцова на Нобелівську премію миру
«Вибачся. Скажи, що ти ідіот»
Україна домовилася з МВФ про підвищення цін на газ
У 225 мешканців Львівщини діагностували хворобу Лайма
Суд арештував майно майора Миколи Мельниченка і дозволив його затримати
Луценко вніс до ВР подання про зняття недоторканності з трьох нардепів