Підсумки тижня за 18 листопада

Справу «Ірокса» передадуть до суду в січні, у банківських скриньках знайшли фальшиві гроші, комунальний транспорт вивчає пасажиропотоки та інші події цього тижня

18 листопада 2017

Справу «Ірокса» передадуть до суду в січні. Помешкання мрії, яке не відповідає очікуванням. Міська рада цього тижня закликала мешканців не купувати квартир у будинках, що зводить компанія «Ірокс».

У банківських скриньках знайшли фальшиві гроші. Двоє клієнтів банку звернулись до поліції. Твердять, що віддали чималі суми у сейфові скриньки, а згодом замість справжніх доларів виявили у них сувенірні купюри.

Комунальний транспорт вивчає пасажиропотоки. У трамваях, тролейбусах і автобусах проходить тестування спеціальне обладнання для підрахунку пасажиропотоків.

У Львові буде вулиця Яцека Куроня. Відомі львів'яни закликали перейменувати одну із вулиць міста на честь польського громадського діяча, одного з засновників «Солідарності» та знаного прихильника польсько-українського порозуміння.

Боєць АТО повернувся до активного життя. Здолати все. Він не змирився із ампутацією ноги після поранення на сході.

У місті більшає муралів. Гігантські, десятиметрові, барвисті твори мистецтва з'являться на стінах Львова. Адже в місті триває перший фестиваль стрітарту «Lviv WallKing».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
В найближчі дні в Україні пройдуть дощі зі снігами і посилиться вітер
Віктор Янукович потрапив до лікарні у Москві
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України